آیا شما هم نیاز شارژ کارتیج خود دارید؟ آیا پرینتر یا چاپگر شماهم دچار اختلال شده است؟ همانطور که اطلاع دارید برای استفاده مداوم پرینتر باید کارتریج پرینتر شارژ شده و سرویس شود. شرکت امدادچاپگر برای رفاه حال شما عزیزان خدمات شارژ کارتریج سیار را برای شما به ارمغان آورده تا بتوانید در محل کار یا منزل خود به روشی کاملا نوین و با استفاده از دستگاه های پیشرفته برای جلوگیری از آسیب رسیدن به پرینتر شما، شارژ کارتریج در محل شما که دارای گارانتی نیز می باشد را انجام دهد.

 

 

شارژ کارتریج در محل چیه ؟؟؟

شارژ کارتریج در محل تهران

!__برای ثبت سفارش شارژ کارتریج در محل همین حالا تماس بگیرید__!

تماس با ما

قیمت شارژ کارتریج

شارژ کارتریج

از25000ایاب و ذهاب رایگان
  • ارسال کمتر از یکساعت
  • تضمین کیفیت چاپ
  • تضمین چاپ حداکثری

شارژ کارتریج چیست؟

پرینتر(چاپگر) بعد از مدتی استفاده نیاز به تعمیر و تعویض کارتریج پیدا میکنند. کارتریج(cartridge) به قطعه ای نامیده میشود که وظیفه چاپ تصاویر و متن و… روی صفحه کاغذ را بر عهده میگیرد. این قطعه بعد از مدتی نیاز به تعویض پیدا میکند و در صورت عدم تعویض ممکن است به دیگر قطعات و اچزای پرینتر آسیب وارد شود.

سوالات متداول

ما به سوالات متداولی که در قبل، حین و بعد از سفارش، برای مخاطبان ایجاد مییشود را پاسخ داده ایم.

کیفیت پرینتر بعد از شارژ کارتریج توسط امدادچاپگر کاهش پیدا می کند؟

خیر، کیفیت پرینتر بعد از شارژ بستگی به تونر استفاده شده دارد، اگر تونری که استفاده می شود با کیفیت و اصلی باشد کیفیت به هیچ عنوان افت نداشته و مانند روز اول خرید پرینتر شروع به چاپ میکند. شرکت امدادچاپگر با گارانتی سرویس خود، این اطمینان را به شما خواهد داد که هیچگونه کاهش و افت کیفیتی نداشته باشید.

کارتریج پرینتر شما قابل شارژ است؟

در صورت سالم بودن کارتریج، اکثر کارتریج پرینترهای لیزری قابلیت مجدد شارژ را دارا هستند.

شارژ کارتریج یا خرید کارتریج جدید؟

با توجه به کیفیت کار امداد چاپگر و گارانتی شرکتی، نیاز به صرف هزینه بیشتر برای خرید کارتریج نیست!

چجوری تشخیص بدیم کارتریجمون اصله یا تقلبی؟

در قسمتی که مشخصات روی کارتریج هستش اگر برچسب باشه یعنی کارتریج شما اصل نیست و تقلبیه ولی اگر مشخصات کارتریج حک شده بود کارتریج شما اصله!

با هربار شارژ کارتریج باید قطعات مصرفی را نیز هم تعویض کنیم؟

کارتریج دارای چند قطعه مصرفی می باشد که در کیفیت و پرینت بدون حاشیه و خط های اضافی تاثیر دارند که باید طبق دستورالعمل های شرکت سازنده تعویض شوند. بنا بر تشخیص تکنسین در صورت لزوم قطعات باید تعویض شوند.

تعداد پرینت بعد از شارژ کارتریج در محل چه چقدر است؟

تعداد برگه ای که شما بعد از شارژ میتونید با کارتریجتون پرینت بگیرید مربوط به ظرفیت مخزن کارتریج شما داره که چقدر تونر در خودش جا بده! اما امداد چاپگر اطمینان این موضوع رو به شما میده که بعد از شارژ توسط این مرکز حداکثر استفاده از میزان چاپ کارتریج خود را ببرید.

اگر مشکلی پیش اومد بعد از شارژ، چیکار کنیم؟

خدمات ارائه شده توسط امداد چاپگر بسیار با کیفیت  انجام میشه و بعد از اتمام کار از پرینتر چندبار تست گرفته میشه تا صحت کار مشخص بشه، ولی خب کاره دیگه پیش میاد! اگر مشکلی بود میتونید تماس بگیرید چون خدمات امداد چاپگر دارای گارانتیه!

بهترین خدمات، بالاترین کیفیت

امداد چاپگر کار تعمیر و شارژ کارتریج طیف گسترده ای از پرینترهایی مانند HP ، Canon ، samsung  و sharp را با کیفیت عالی انجام می دهد.

کارتریج های لیزری با ماده ای پودری به نام تونر پر می شوند و برای هر مدل پرینتر تونر مخصوص به آن وجود دارد و به طور کلی باید گفت کارتریج ها اختصاصی عمل می کنند.

کارتریج دارای قطعات حساس زیادی است. اگر با دقت از آن استفاده نشود این امر باعث شکسته شدن اجزای اصلی کارتریج می شود. اگر شما به طور منظم از آن مراقبت نکنید آسیب دیدن کارتریج به مراتب بیشتر است و دیگر قابلیت استفاده و شارژ کردن را نخواهد داشت و برای جایگزین کردن کارتریج نو باید هزینه زیادی را متحمل شوید.

پر کردن مجدد کارتریج را شارژ کارتریج می نامند که از نظر زیست محیطی بسیار عالی است.اینکار یک امر تخصصی می باشد و بهتر است برای حفظ کیفیت آن کارتریج را به دست افراد ماهر در این زمینه بسپارید. تجربه گسترده ی امداد چاپگر در زمینه شارژ انواع کارتریج ها آن ها را به بهترین شرکت در این حوزه تبدیل کرده است.

تعداد شارژ شدن کارتریج به عوامل مختلفی بستگی دارد اما مهم تر از همه ، میزان مراقبت از کارتریج است. کارتریجی که به خوبی مراقبت می شود ، می تواند چندین بار شارژ شود. در صورتی که کارتریج ها توسط افراد متخصص و با تونر های اصلی پر شوند ، اغلب می توان آن را بین 3 تا 4 بار شارژ کرد ، به طوری که در کیفیت چاپ آن تغییری ایجاد نشود.

قطعاً می توان عمر کارتریج تونر را با تعویض درام کارتریج در طی فرآیند پر کردن افزایش داد.

باید توجه داشته باشید که با شارژ کردن بیش از حد عملکرد کارتریج ها را کاهش می دهد به طوری که  در هر بار شارژ مجدد کیفیت چاپ ده درصد پایین می آید و باعث فرسوده شدن کارتریج و وارد شدن آسیب های جدی به پرینتر می شود.

مزایای شارژ کارتریج

از آنجایی که تهیه کارتریج نو و فابریک هزینه زیادی را در بر می گیرد ، با شارژ کارتریج می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. با توجه به اینکه از کارتریج استفاده مجدد می شود ، برای محیط زیست نیز خوب است و شارژ آن خود نوعی بازیافت محسوب می شود. استفاده از این فرآیند ، با استفاده از تجهیزات پیشرفته باعث کیفیت چاپ بسیار عالی خواهد شد و 70٪ نسبت به خرید کارتریج جدید صرفه جویی می شود.

چه موقع باید کارتریج را شارژ کرد

توصیه می کنیم به محض اینکه کیفیت چاپ شروع به افت کرد ، کارتریج را دوباره شارژ کنید. ادامه چاپ با یک کارتریج که در حال تمام شدن است به آن آسیب می رساند و احتمال پر شدن مجدد آن را کاهش می دهد.

به طور متوسط باید کارتریج پرینتر های لیزری را بعد از 6 ماه استفاده تعویض و یا شارژ کرد.  تا زمانی که کارتریج شما در وضعیت خوبی قرار داشته باشد ، امداد چاپگر آن را برای شما دوباره شارژ می کند.

هر چه نسبت به این کار سریع تر اقدام کنید شانس شارژ مجدد کارتریج برای شما بیشتر است. اگر کارتریج خشک شود دیگر قابل استفاده نیست و باید دور انداخته شود.

روش مناسب برای استفاده از کارتریج

به محض خارج کردن کارتریج از چاپگر ، آن را در کیسه پلاستیکی قرار دهید. این کار باعث محافظت از کارتریج و جلوگیری از خشک شدن آن می شود. مراقب باشید هنگام حمل و نقل ، قطعات کارتریج را فشار ندهید تا آسیب نبینند. سعی کنید کارتریج را به دور از نور آفتاب و در جای خنک نگه دارید. کارتریج را پس از خارج کردن آن از چاپگر خود در اسرع وقت برای شارژ مجدد به مرکز امداد چاپگر بسپارید.

شارژ کارتریج در محل

امداد چاپگر با توجه به سابقه طولانی و درخشان خود در زمینه ارائه خدمات در محل ، برای تمامی مشتریان خود امکان ثبت سفارش از طریق تلفن و انجام شارژ کارتریج در محل را فراهم کرده است.

شارژ کارتریج در محل توسط کارشناسان دوره دیده و با تجربه طبق روش های اصولی و رعایت استاندارد های فنی و زیست محیطی با استفاده از دستگاه های پیشرفته و با حفظ کیفیت و ظرفیت برگه های چاپ پرینتر انجام می شود.

پرسنل متخصص و آموزش دیده ی این شرکت در مدت زمان کمتر از یک ساعت پس از ثبت سفارش در محل مورد نظر شما آماده خدمات رسانی در زمینه تعمیر و شارژ کارتریج می باشند.

در امداد چاپگر برای شارژ کردن کارتریج با کیفیت بالا هیچ هزینه ای بابت حق ایاب و ذهاب از مشتریان دریافت نمی شود و کاملا رایگان می باشد.

خدمات شارژ کارتریج در امداد چاپگر

از خدمات شرکت امداد چاپگر در زمینه شارژ کارتریج می توان به پشتیبانی کامل ، ارائه گارانتی کیفیت خدمات و سرعت عمل اشاره کرد.

در امداد چاپگر هر کارتریج پس از پر کردن مجدد آزمایش می شود تا تأیید شود که جوهر یا تونر به طور صحیح از طریق نازل ها جریان دارد.

در این مرکز هزینه شارژ کارتریج بسیار مقرون به صرفه می باشد ، به طوری که قیمت ها زیر نظر اتحادیه ی مربوطه می باشد و در صورت رضایت کامل مشتری تنها هزینه شارژ کارتریج گرفته می شود.

کیفیت تونر تفاوت خاصی را در کیفیت چاپ ایجاد می کند. در امداد چاپگر از تونرهای درجه یک و مخصوص کارتریج برای مطابقت با رنگ های اصلی تولید کننده و اطمینان از بالاترین کیفیت خروجی ممکن برای هر نوع کارتریج استفاده می شود. در صورتی که از تونر های اصلی استفاده نشود احتمال وارد شدن آسیب های جدی به کارتریج و پرینتر شما بالاتر خواهد بود. اگر مشکلی در کارتریج شما وجود داشته باشد و دوباره شارژ نشود ، امداد چاپگر کارتریج را برای شما دوباره بازرسی و تعمیر می کند.

در صورتی که به خدمات ما نیاز دارید ، می توانید با امداد چاپگر تماس بگیرید. برای اطلاع از نحوه خدمت رسانی و دریافت مشاوره با شماره های  02188532480، 09102221293 الی 09102221295 تماس حاصل فرمایید.