شارژ کارتریج

خرید کارتریج اصل

خرید کارتریج اصل | بعد از چندین بار شارژ کردن کارتریج پرینتر خود ، باید کارتریج را تعویض کنید. کارتریج های فراوانی در بازار وجود دارد. برای خرید کارتریج باید به اصل بودن یا تقلبی بودن کارتریج انتخابی توجه داشته باشید. البته این امر با دانستن و رعایت کردن چند نکته قابل تشخیص است.

در این مقاله نکاتی برای خرید کارتریج اصل را بیان خواهیم کرد.

تشخیص کارتریج اصل

راه های زیادی برای تشخیص کارتریج اصل وجود دارد که اول به چند نکته مربوط به تمام برند و کمپانی ها اشاره می کنیم .

  1. به فروشگاه ها و انلاین شاپ های معتبر مراجعه کنید تا برای خرید کارتریج شما را راهنمایی کنند و محصولی اصل را به شما تحویل دهند.
  2. کمپانی سازنده ی کارتریج دارای بسته بندی های خاص با هولوگرام های مخصوص هستند تا از دیگر محصولات متمایز شوند.بسته بندی این کمپانی ها مانند سامسونگ ، hp و canon دارای مهر و موم های مخصوص هستند. شما با شناسایی این مهر و موم ها می توانید کارتریج اصل را شناسایی کنید.
  3. نکته ی دیگر که باید درمورد کارتریج های تقلبی بدانید این است که دارای طول عمر و کیفیت پایینی هستند. اگر بعد از نصب کارتریج تقلبی یک برگه را به طور امتحانی پرینت بگیرید متوجه کیفیت پایین ان خواهید شد.

شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت سرویس شارژ کارتریج در محل با تکنسین های امدادچاپگر در تماس باشید. شما همچنین می توانید جهت دریافت آخرین اطلاعات روز دنیا در زمینه پرینتر های نوظهور و قدیمی به بخش مقالات سایت امداد چاپگر مراجعه کنید.

تشخیص کارتریج اصل hp

چهار راه برای تشخیص تقلبی یا اصل بودن کارتریج این برند وجود دارد که ان ها را با هم بررسی خواهیم کرد:

  1. اولین و مطمئن ترین راه این است که برنامه ی HP SureSupply را روی تلفن همراهتان نصب کنید . سپس بارکد روی بسته بندی را اسکن کنید و برای کمپانی hp ارسال کنید. بعد از دریافت تایید کمپانی می توانید با خیالی اسوده از کارتریج استفاده کنید.
  2. دومین مرحله این است که برچسب امنیتی را بررسی کنید. این برچسب در حالت عادی باید شفاف و براق باشد.هرگونه پارگی و اسیب و تغییر رنگ نشان دهنده ی این است که بسته در معرض رطوبت و گرما بوده است. اما اگر رنگ برچسب تغییر نکرد و جمله ی seal is void روی برچسب ظاهر شد نشان دهنده این است که برچسب سلامت کارتریج باطل است.
  3. نکته ی دیگر این است که هنگامی که بسته بندی کارتریج را به صورت عمودی تکان دهید متوجه خواهید شد که علامت hp و علامت تیک در جهت مخالف هم حرکت می کنند. اگر جعبه را از چپ به راست بکشید این علامت ها موافق هم میشوند.
  4. راه دیگر این است که سریال کارتریج خریداری شده را به سایت hp وارد کنید و از اصل بودن کارتریج اطمینان حاصل کنید.

خرید کارتریج اصل

شارژ کارتریج اچ پی در امدادچاپگر

کمرنگ شدن چاپ بدین معنی است که شارژ کارتریج اچ پی شما پایان یافته و برای جلوگیری از اسیب رسیدن به دستگاه بایستی در اسرع وقت شارژ شود. تکنسین های امدادچاپگر با ایاب ذهاب رایگان در محل شما حاضر شده و اقدام به شارژ کارتریج پرینتر می نمایند. کافیست با ما تماس بگیرید.

امدادچاپگر

شرکت امدادچاپگر در امر فروش و شارژ کارتریج در محل فعال بوده و شما می توانید با استفاده  از مشاوره رایگان بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای ثبت سفارش شارژ کارتریج در محل و یا تعمیر پرینتر در محل در امداد چاپگر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

021-88532480

09102221293

09102221294

09102221295

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن