شارژ کارتریج

خرید کارتریج رنگی

خرید کارتریج رنگی | امروزه یکی از دغدغه های موسسه ها و شرکت ها چاپ اسناد رسمی و مهم مانند انواع فاکتور ها ، لیست کارگران ، لیست کالاها و… است. برای چاپ این اسناد باید از دستگاه پرینتر یا کپی استفاده کرد. این دستگاه ها انواع مختلفی دارند.

انواع دستگاه پرینتر

دستگاه های پرینتر به دو دسته ی لیزری و جوهر افشان تقسیم می شوند. پرینتر های لیزری از فناوری جدیدی برخوردار هستند و بروزتر اند . پرینتر جوهرافشان نسبت به پرینتر لیزری قدیمی تر است اما هنوز جایگاه خود را در بازار کار حفظ کرده است.از مهم ترین کمپانی های تولید دستاه پرینتر م توان به کانن، hp و samsung اشاره کرد.

کارتریج

پرینتر ها از قطعات مختلفی ساخته شده اند. یکی از مهم ترین قطعات پرینتر کارتریج است. کارتریج مخزن جوهر یا تونر دستگاه پرینتر است. اگر جوهر یا تونر به اتمام برسند یا قطعه ای از کارتریج اسیب ببیند، دستگاه فعالیت خود را از دست میدهد. می توان گفت کارتریج، قلب دستگاه پرینتر و کپی است.

شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت سرویس شارژ کارتریج در محل با تکنسین های امدادچاپگر در تماس باشید. شما همچنین می توانید جهت دریافت آخرین اطلاعات روز دنیا در زمینه پرینتر های نوظهور و قدیمی به بخش مقالات سایت امداد چاپگر مراجعه کنید.

انواع کارتریج

کارتریج ها مانند پرینتر ها به دو نوع تقسیم میشوند. کارتریج لیزری برای پرینتر های لیزری و کارتریج جوهر افشان برای پرینتر های جوهر افشان.

ایا پرینتر ها توان چاپ رنگی را دارند؟

یمی از ساده تین سوالات که ممن است برای شما هم پیش امده باشد. باید به شا بگوییم بله ، پرینترها توان چاپ اسناد رنگی را هم دارند.

پرینتر های مخصوص که دارای چهار کارتریج هستند می توانند چاپ رنگی هم انجام دهند. چهار کارتریج دارای رنگ های زرد، ابی، قرمز و مشکی هستند. پرینتر های سیاه و سفید فقط از کارتریج های مشکی استفاده می کنند.

خرید کارتریج رنگی

خرید کارتریج رنگی

(نکته: شما نمی توانید در شارژ کارتریج تنها کارتریج مشکی را شارژ کنید و رنگ های دیگر را بدون شارژ به حال خود بگذارید.)

شارژ و خرید کارتریج

بعد از مدت زمان مشخصی جوهر یا تونر کارتریج ها به اتمام میرسد و شما نمی توانید سندی را به چاپ برسانید. در این هنگام شما باید کارتریج خود را شارژ کنید. اگر برای بار پنجم یا ششم است که شارژ کارتریج در محل را انجام میدهید و از خدمات ان استفاده می کنید ، وقت ان رسیده است که کارتریج خود را تعویض کنید .

شما نمی توانید بیش از پنج یا شش بار کارتریج را شارژ کنید زیرا این کار باعث اسیب زدن به دستگاه پرینتر شما میشود.

شارژ کارتریج اچ پی در امدادچاپگر

درصورت نیاز به شارژ کارتریج اچ پی خود (سیاه سفید و رنگی) با مرکز امدادچاپگر تماس حاصل نمایید. تکنسین های ما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و اقدام به شارژ کارتریج می نمایند. همچنین سرویس ایاب ذهاب در این مرکز کاملا رایگان است.

امدادچاپگر

تکنسین های امداد چاپگر با تجریه و مهارت چندین ساله در این امر کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر خواهند شد و خدمات شارژ و خرید کارتریج را به شما ارائه خواهند داد.

برای ثبت سفارش شارژ کارتریج در محل و یا تعمیر پرینتر در محل در امداد چاپگر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

021-88532480

09102221293

09102221294

09102221295

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن