شارژ کارتریج

خرید کارتریج گرید a

خرید کارتریج گرید a | انتظار مصرف کنندگان معمولا به این صورت است که قیمت مواد مصرفی دستگاه ها کمتر از خود دستگاه باشد. صحیح است اما نه برای دستگاه های کپی و پرینتر ها. گران ترین قطعه ی دستگاه پرینتر ، کارتریج ان است که به عنوان اصلی ترین قسمت پرینتر محسوب میشود. گاهی هزینه ی خرید کارتریج با قیمت خود دستگاه برابری می کند و این اصلا خوب نیست.

کارتریج

کارتریج چیست؟ کارتریج یکی از  قطعه های اصلی پرینتر است که به عنوان مخزن مواد مصرفی هم از ان نام برده میشود. مواد مصرفی پرینتر چیست؟ تونر. تونر ذرات ریزی است که با ذوب شدن عمل چاپ یا پرینت را انجام میدهد.

تعویض کارتریج

بعد به اتمام رسیدن تونر باید کارتریج را شارژ یا تعویض کرد. اما بعد از چهار الی پنج بار شارژ کردن کارتریج شما باید ان را تعویض کنید و به فکر خرید یک کارتریج مرقون به صرفه باشید.

کارتریج اصل و طرح

کمپانی های سازنده ی دستگاه پرینتر و کپی ، قطعات ان ها را هم به صورت جداگانه به فروش میرسانند. کارتریج یکی از همین قطعات است که شرکت هایی همچون سامسونگ ، کانن و hp ان ها را میسازند . به این گونه کارتریج ها که شرکت های اصلی تولیدکننده ی انها هستند ، کارتریج های اصل می گویند.

اما هزینه ی خرید این نوع کارتریج ها بسیار زیاد است و بسیاری از مصرف کنندگان قادر به خرید ان ها نیستند. به همین دلیل شرکت های چینی و ایرانی شروع به تولید کارتریج های مشابه کارتریج های اصل کردند به نام کارتریج های طرح.

شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت سرویس شارژ کارتریج در محل با تکنسین های امدادچاپگر در تماس باشید. شما همچنین می توانید جهت دریافت آخرین اطلاعات روز دنیا در زمینه پرینتر های نوظهور و قدیمی به بخش مقالات سایت امداد چاپگر مراجعه کنید.

انواع کارتریج های طرح

خرید کارتریج گرید a

خرید کارتریج گرید a

کارتریج های طرح نسبت به کیفین و طرفیت چاپ به 3 دسته تقسیم میشود.

  1. کارتریج گرید A: این دسته از کارتریج ساخت شرکت های چین و ایرا است .از کیفیت بالایی برخودار است و همانند کارتریج های اصل است. و هیچ گونه اسیبی به دستگاه وارد نمی کند.
  2. کارتریج گرید B : این نوع از کارتریج ها ساخت شرکت های فرعی است و از کیفیت ظرفیت پایین تری برخوردار هستند . در بلند مدت امکان اسیب به دستگاه وجود دارد.
  3. کارتریج گرید C : این نوع کارتریج ها در واقع کارتریج های بازیافتی هستند. کارتریج های استفاده شده که با بازسازی و رنگ سازی قطعات ان به فروش میرسد . این گونه کارتریج ها برای مراکزی که کیفیت چاپ برایشان بی اهمیت است استفاده میشود با وجود این که به دستگاه اسیب جدی وارد میشود.

شارژ کارتریج اچ پی در امدادچاپگر

در صورت پایان یافتن شارژ کارتریج اچ پی خود کافیست با مرکز امدادچاپگر تماس گرفته و از خدمات شارژ و تعمیر پرینتر در محل همراه با ایاب ذهاب رایگان بهره مند گردید.

 

امدادچاپگر

شرکت امداد چاپگر در شارژ و فروش کارتریج فعالیت دارد.شما می توانید با تماس با شماره های زیر از مشاوره ی رایگان برخوردار شوید و با خیالی اسوده کار خود را به تکنسین های ماهر موسسه بسپارید.

برای ثبت سفارش شارژ کارتریج در محل و یا تعمیر پرینتر در محل در امداد چاپگر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

021-88532480

09102221293

09102221294

09102221295

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن