شارژ کارتریج

شارژ کارتریج در محل

شارژ کارتریج در محل

اگر این صفحه از سایت ما را مشاهده می کنید یعنی شارژ کارتریج شما تمام شده است. احتمالا یا در وسط انجام کار های اداری هستید یا در حال پرینت گرفتن پروژه‌های درسیتان. باید به شما بگوئیم که در جای درستی هستید. پس نگران نباشید چون بدون داشتن استرس در مورد پیدا کردن بهترین سرویس دهنده شارژ کارتریج در محل ، ما در کمترین زمان سرویسکار خود را به محل شما می فرستیم. فقط کافیست که بر روی لینک زیر کلیک کنید و با ما تماس بگیرید یا در واتس اپ به ما پیام دهید.

تماس با امداد چاپگر

همین حالا تماس بگیرید

چرا شارژ کارتریج در محل را باید به امدادچاپگر بسپاریم؟

 1. در امدادچاپگر از تونر و جوهر های گرید A و با کیفیت استفاده میشود. این کار باعث می شود کیفیت دستگاه و چاپ بسیار بالا رود.
 2. میزان تونر در کارتریج به طور کامل و بدون هیچ گونه فضای خالی پر می شود. این کار مدت زمان استفاده از کارتریج را بالاتر می برد.
 3. ایاب و ذهاب در امداد چاپگر رایگان است. شما به راحتی در کمترین زمان کارتریج خود را شارژ می کنید و تنها هزینه اجرت ، تونر مصرفی یا قطعات نصب شده را می پردازید.
 4. امداد چاپگر به دلیل دسترسی به برندهای معتبر و درجه یک از قطعات اصل و با گارانتی جهت تجهیز پرینتر شما استفاده می کند.
 5. از زمانی که با امداد چاپگر تماس میگیرید تا زمانی که سرویسکار در محل شما حضور یابد تنها یک ساعت زمان لازم است.

شارژ کارتریج در محل امداد چاپگر

شارژ کارتریج در محل

امداد چاپگر با تحویل سفارش دقیق، به موقع و کارآمد به کلیه مشتریان اطمینان می دهد که خدمات با کیفیتی را به آن ها ارائه دهد. کارشناسان این شرکت سفارش را طی مدت یک ساعت به مشتریان تحویل خواهند داد. استفاده از جوهر کم کیفیت ، باعث کاهش کیفیت چاپ خواهد شد. در واقع استفاده از جوهر و تونرهای تقلبی می تواند باعث آسیب به پرینتر و یا کارتریج شما شود. بنابرای استفاده از تونر با کیفیت جهت بهبود چاپ همواره اولویت اصلی مجموعه امدادچاپگر می باشد.

برای ثبت سفارش شارژ کارتریج و یا تعمیر پرینتر در تهران با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

021-88532480

09102221293

09102221294

09102221295

قیمت و هزینه شارژ کردن کارتریج چطور محاسبه می شود؟

قیمت و هزینه شارژ در امدادچاپگر بسته به نوع و میزان کار متغیر است. پس از بررسی چاپگر و اینکه آیا به تعویض قطعه نیاز است یا خیر ، هزینه شارژ کارتریج به مشتری اطلاع داده می شود. ممکن است در زمان شارژ کارتریج قطعاتی مانند داکتر بلید ، چیپست ، بلید ، فوم رول، فوم رول و درام نیاز به تعویض داشته باشد. برای اطلاع از هزینه شارژ کردن کارتریج با ما تماس بگیرید.

در چه صورتی باید از شارژ کارتریج منصرف شد؟

اگر از کارتریج خود در مدت زمان زیادی استفاده کرده اید ، ممکن است دیگر کارتریج امکان تعمیر نداشته باشد. سرویسکار امدادچاپگر با بررسی وضعیت کارتریج به شما می گوید که آیا کارتریج فعلی ارزش شارژ یا تعمیر کردن را دارد یا خیر. در صورتی که کارتریج فرسوده باشد به شما پیشنهاد می شود تا یک کارتریج نو تهیه نمائید.

شارژ کارتریج چیست ؟

کارتریج را می توان به عنوان یکی از مهمترین بخش های دستگاه پرینتر در نظر گرفت. اگر این قطعه در دستگاه نباشد ما نمیتوانیم هیچ فایلی را پرینت بگیریم. وظیفه کارتریج تامین جوهر مورد نیاز برای پرینت است. تونر یا جوهر مورد نیاز برای پرینت درون کاریج ریخته می شود. باید بگوئیم که کارتریج ها به دو نوع تونری و جوهری تقسیم می شوند. و در زمان شارژ کارتریج باید جوهر مختص به همان نوع از پرینتر استفاده شود.

زمانی که تونر یا جوهر در کارتریج به پایان می رسد و دیگر دستگاه قادر به پرینت گرفتن نیست باید اقدام به شارژ کارتریج نمائید. شارژ کارتریج به شما این امکان را می دهد تا در هزینه های پرینتر صرفه جویی کنید. زیرا با این کار به تهیه مجدد کارتریج نیازی نیست. دانستن این نکته الزامی است که شارژ کارتریج دارای نکات و فنون خاصی است و به هیچ وجه خودتان اقدام به انجام این کار نکنید. چرا که با این کار ممکن است به کارتریج آسیب برسانید.

هر کارتریج را برای چند بار می توانیم شارژ کنیم؟

کارتریج ها از نظر تعداد شارژ کردن با هم متفاوت هستند اما به صورت کلی می توان گفت کارتریج های دارای طرح اصل قابلیت دفعات شارژ بیشتری دارند. اگر کارتریج های اصل را برای پرینتر خود خریداری نموده اید، ما بین 15 تا 30 بار که بالاترین میزان شارژ کارتریج است، قابلیت شارژ کارتریج را دارد. اما اگر کارتریج شما کارتریج با کیفیت معمولی است ، حداکثر 10 بار می توانید کارتریج خود را شارژ نمائید.

چه زمانی شارژ کارتریج تمام می شود؟

اگر در زمان پرینت گرفتن ، چاپ نهایی دارای کیفیت خوبی نیست می توان کفت که شارژ کارتریج رو به اتمام است. از طرفی دیگر ، اگر روی برگه های چاپ شده، خطوط رنگی یا سفید و نیمه مشاهده می کنید به معنای تمام شدن تونر یا جوهر می باشد.

برای شارژ کارتریج به چه تجهیزاتی نیاز است؟

تهیه وسایل شارژ کارتریج قبل از انجام این کار بسیار مهم است. انبر، دستکش، فرچه، پیچ گوشتی، تونر یا جوهر مخصوص ، درام و چیپست از جمله تجهیزاتی هستند که در زمان شارژ کارتریج باید همراه شما باشند. اگر درام کارتریج دارای خط و خش باشد، در زمان پرینت خط هایی افقی را ممکن است روی صفحه پرینت شده مشاهده کنید. در غیر این صورت نیازی به تعویض دران ندارید.

نکات مهم در مورد تونر هنگام شارژ کردن کارتریج

همانطور که پیشتر گفته شد هر کارتریج دارای تونر مخصوص به خود است. بنابراین در زمان خرید کارتریج به این نکته توجه داشته باشید که تونر مختص به مدل کارتریج خود را انتخاب نمائید. می توان برای تمیز کردن محفظه کارتریج هم از فرچه و هم از وکیوم استفاده نمود. وکیوم امروزه روشی جدیدتر برای تمیز کردن کارتریج است. باید بدانید که اگر موارد مذکور رعایت نشود، ممکن است به پرینتر و نحوه چاپ گرفتن آسیب بزنید و هزینه تعویض پرینتر را به خود تحمیل کنید.

چرا شارژ کارتریج در محل را انتخاب کنیم؟

اولین ومهم ترین دلیل عدم انتقال پرینتر و تکان دادن آن است. چرا که وقتی مشتری خود اقدام به انتقال پرینتر به مرکز تعمیرات می کند، ممکن است آسیب هایی به دستگاه وارد نماید. از سوی دیگر هزینه جابجایی ممکن است برای مشتریان مقرون به صرفه نباشد. بنابراین امدادچاپگر تنها با انتقال سرویسکار و وسایل و تجهیزات مورد نیاز به صورت رایگان در محل شما اقدام به شارژ کارتریج شما می نماید.

سوالات متداول در زمان شارژ کارتریج

 

آیا لازم است که با شارژ کارتریج درام تعویض شود؟

درام پرینتر های لیزری، در دو نوع جدا و متصل تولید می شوند و در اختیار مشتری قرار می گیرند. کارتریج های دارای درام جدا دارای ماندگاری بیشتری هستند و و پس از سه الی چهار بار شارژ کاتریج بایستی تعویض شوند. در کارتریج های دارای درام متصل، پس از دو بار شارژ کارتریج درام عوض می شود. نکته کلیدی مهم دیگری که باید به خاطر داشته باشید این است که در زمان اولین شارژ کارتریج درام را عوض نمائید چرا که از پودر مرغوب و اصل در آن استفاده نشده است.

آیا می توان به صورت خود آموز اقدان به شارژ کارتریج نمود؟

در مقالات مختلف سایت امدادچاپگر ، آشنایی با قطعات مختلف پرینتر و کارتریج و همچنین آشنایی با شرکت های تولید کننده پرینتر برای شما کاربران گرامی با جزئیات بیان شده است. اما فرایند شارژ پرینتر امری بسیار اختصاصی است و تنها بایستی توسط تکنسین های مهارت دیده انجام شود. اگر تنها با مشاهده چند ویدئوی آموزشی اقدام به این کار نمائید ممکن است به دستگاه پرینتر خود آسیب برسانید.

هزینه شارژ کارتریج چگونه محاسبه می شود؟

پاسخ به این سوال پس از بررسی برند و میزان پودر توسط تکنسین های امدادچاپگر در اختیار شما قرار می کیرد.

علاوه بر شارژ کارتریج چه خدمات دیگری در امدادچاپگر انجام می شود؟

 • شارژ کارتریج لیزری
 • تعمیر کارتریج لیزری
 • تعویض چیپست کارتریج
 • تعویض مگنت کارتریج
 • تعویض درام کارتریج
 • تعویض فوم رول بلید کارتریج
 • تعویض مخزن کارتریج
 • تخلیه‌ کامل تونر باقیمانده داخل کارتریج

چرا نباید کارتریج های جوهری را شارژ کنیم؟

همواره به کاربران پیشنهاد می شود تا تحت هیچ شرایطی کارتریج های جوهری را شارژ نکنند. در صورتی که این کار انجام شود، جوهر موجود در کارتریج روی قطعات داخلی پرینتر ریخته می شود و در زمان شارژ باید حفره ای در کارتریج ایجاد شود. این حفره موجب می شود عملکرد پرینتر با اختلال مواجه شود.

در چه شهرهایی می توان از خدمات شارژ کارتریج در محل استفاده کرد؟

شارژ کارتریج در محل توسط امدادچاپگر تنها در شهر تهران انجام می شود.

چطور می توانیم با تنکسین های امدادچاپگر در تماس باشیم؟

شما به راحتی می توانید به صورت تلفنی یا ارسال پیام از طریق واتس اپ با ما تماس بگیرید. سرویس کاران ما در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر خواهند بود.

کدام یک بهترین گزینه است؟ شارژ کارتریج یا تعویض کارتریج؟

کارتریج دارای قیمت تقریبا بالایی است و شارژ آن می تواند در صرفه جویی در هزینه های بسیار موثر واقع شود.

چرا پس از شارژ کارتریج کیفیت چاپ بهبود نیافته است؟

اگر پس از شارژ کارتریج هنوز کیفیت چاپ پائین است، به این معنا است که تونر مصرفی دارای کیفیت بسیار پائینی است. یا به اندازه کافی درون کارتریج ریخته نشده است.

معایب شارژ کارتریج چیست؟

اروری که گاها پس از شارژ کارتریج مشاهده می کنید، ارور خالی بودن کارتریج است، در پاسخ به این سوال باید بگوئیم، چیپست مشکل دارد. ممکن است چیپست در حال سوختن باشد. تعویض چیپست می تواند در رفع این مشکل به شما کمک کند.

شارژ کارتریج فوری در تمامی نقاط تهران

کارتریج ها فقط سه تا پنج مرتبه می توانند شارژ شوند. و پس از آن ممکن است که به چاپگر آسیب وارد کنند. کارشناسان امداد چاپگر کارتریج را بررسی می کنند. در صورتی که کارتریج امکان شارژ شدن نداشته باشد این مسئله را با مشتریان در میان می گذارند.

پیشنهاد ویژه : شارژ کارتریج در استاد معین

شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت سرویس شارژ کارتریج در محل با تکنسین های امدادچاپگر در تماس باشید. شما همچنین می توانید جهت دریافت آخرین اطلاعات روز دنیا در زمینه پرینتر های نوظهور و قدیمی به بخش مقالات سایت امداد چاپگر مراجعه کنید.

مشاهده مدل های کارتریج 

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن