شارژ کارتریج

شارژ کارتریج پرینتر 177

شارژ کارتریج پرینتر 177

کارتریج چیست؟

هر پرینتر شامل حداقل یک قطعه اصلی به نام کارتریج می باشد که جوهر مورد نیاز جهت چاپ را در مخزن خود جای می دهد.

کارتریج ها دو نوع می باشند: کارتریج لیزری و کارتریج جوهری.

به کارتریج های لیزری به اصطلاح پودری نیز گفته می شود زیرا جوهر آن مانند پودر می باشد. ولی کارتریج های جوهرافشان جوهری مایع در خود جای می دهند. پرینتر های لیزری به روزتر می باشند و معایب پرینتر های جوهرافشان را ندارند.

کارتریج پرینتر های رنگی نیز شامل چهار رنگ اصلی می باشند که با ترکیب این رنگ ها شما می توانید یک چاپ رنگی بی عیب و نقص را تجربه نمایید.

آیا هربار می بایست تمامی کارتریج ها را شارژ نمود؟

این سوال بیشتر کاربران نیز می باشد. پاسخ به این سوال خیر است. شما می توانید به صورت جداگانه هر رنگی که نیاز به شارژ داشت را شارژ مجدد نمایید. به عنوان مثال در صورت استفاده از رنگ مشکی و به اتمام رسیدن آن، شما می توانید فقط رنگ مشکی را شارژ نمایید. تکنسین های شرکت امدادچاپگر هر بار تمامی کارتریج ها را چک می نمایند و در صورت به اتمام رسیدن شارژ هرکدام آن را مجدد شارژ می نمایند.

شارژ کارتریج

شما می توانید جهت شارژ کارتریج در محل از جمله شارژ کارتریج پرینتر 177 با مرکز امدادچاپگر تماس حاصل نمایید.

جهت شارژ کارتریج و یا تعمیر پرینتر خود در محل و با ایاب و ذهاب رایگان با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

02188532480

09102221293

09102221294

09102221295

خرید کارتریج پرینتر 177

در صورت نیاز به کارتریج نو شما می بایست کارتریج ها را به صورت سری تهیه نمایید. یعنی تمامی رنگ ها با هم ارائه می شوند. کارتریج های اصل به صورت تکی نمی باشند. جهت ثبت سفارش برای خرید سری کارتریج نو با مرکز امدادچاپگر تماس حاصل نمایید.

شارژ کارتریج

منظور از شارژ کارتریج همان پر کردن مخزن کارتریج از تونر (جوهر) می باشد. کارتریج از قطعات اصلی پرینتر است و خود شامل قطعاتی به نام درام، مگنت و فوم می باشد. آسیب به هر یک از این قطعات سبب بی کیفیت شدن چاپ می شود. بنابراین تکنسین هنگام شارژ کارتریج بایستی این قطعات را نیز چک نماید و در صورت وجود عیب و نقص آن را تعویض نماید.

تونر مورد استفاده جهت شارژ کارتریج نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. امروزه تونر های ارزان قیمت و بی کیفیت زیادی در بازار عرضه می شوند. پیشنهاد می شود هرگز از آن ها استفاده ننمایید زیرا علاوه بر بی کیفیت نمودن چاپ به پرینتر نیز آسیب جدی وارد می کند.

تکنسین های شرکت امدادچاپگر جهت شارژ کارتریج همواره از تونر اصل و با کیفیت استفاده می نمایند. و این خود همواره سبب رضایت کاربران گرامی بوده و می باشد. جهت شارژ کارتریج خود در محل کافیست با مرکز امدادچاپگر تماس حاصل نمایید.

خدمات امدادچاپگر

شرکت امدادچاپگر جهت رفاه مشتریان گرامی و صرفه جویی در وقت و هزینه آن ها  و همچنین عدم آسیب به پرینتر و کارتریج طی حمل و نقل، سیستم شارژ کارتریج در محل را راه اندازی نموده است. کافیست با کارشناسان مرکز امدادچاپگر تماس حاصل نمایید. پس از ثبت سفارش تکنسین های مجرب امدادچاپگر در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر شده و اقدام به شارژ و تعمیر پرینتر می نمایند. سرویس ایاب و ذهاب نیز در این مرکز برای تمام نقاط تهران کاملا رایگان می باشد. جهت اطلاع از قیمت شارژ کارتریج با مرکز امدادچاپگر تماس حاصل نمایید.

شارژ کارتریج پرینتر 177 نیز در این مرکز در محل مورد نظر شما و با ابزار و تجهیزات پیشرفته انجام می شود.

خرید کارتریج به صرفه تر می باشد و یا شارژ آن؟

قطعا شارژ کارتریج بسیار به صرفه تر از خرید کارتریج نو می باشد. شما می توانید بارها کارتریج خود را شارژ نمایید . همان کیفیت اولیه را داشته باشید. و همچنین می توانید هر کارتریجی که شارژ نداشت را پر نمایید اما در صورت انتخاب خرید کارتریج نو بایستی یک سری کامل از آن را تهیه نمایید. بنابراین توجه داشته باشید که کارتریج خریداری شده حتما قابل شارژ باشد و یک بار مصرف نباشد. کارتریج های ارزان قیمت معمولا قابل شارژ نیستند و شرکت ارائه دهنده آن این موضوع را اعلام نمی کند. شرکت امدادچاپگر همواره از کارتریج های اصل و قابل شارژ استفاده می نماید. جهت خرید کارتریج نو نیز می توانید با ما در تماس باشید. تکنسین های مجرب شرکت امدادچاپگر جهت شارژ کارتریج همواره از تونر گرید a (با کیفیت ترین تونر) استفاده می نمایند به همین دلیل چاپی با کیفیت بالا و بی عیب و نقص به شما کاربران گرامی ارائه می دهند. همچنین با پر کردن مخزن کارتریج شما می توانید چاپ حداکثری را تجربه نمایید. سرویس ایاب و ذهاب نیز در مرکز امدادچاپگر کاملا رایگان می باشد. کافیست با ما تماس حاصل نمایید.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن