شارژ کارتریج

بازیافت کارتریج های استفاده شده

بازیافت کارتریج های استفاده شده | اگر مقدار زیادی کارتریج دست دوم دارید و نمیدانید که با آنها چکار کنید با ما در این مقاله از شرکت امداد چاپگر که ارائه دهنده خدمات پرینتر بوده و شارژ کارتریج و تعمیر پرینتر از خدمات پر کاربرد این شرکت می باشد همراه باشید. کارتریج های استفاده شده کاملا قابل بازیافت بوده و شما میتوانید از آنها دوباره استفاده کنید. کارتریج ها پر از مواد های شیمیایی هستند که تصمیم شما مبتنی بر بازیافت این کارتریج ها نه تنها برای محیط زیست بسیار مفید میباشید بلکه باعث پایداری شرکت شما خواهد شد. بنابرین در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا در مورد چگونگی بازیافت کارتریج ها بیشتر بدانید.

چرا بازیافت کارتریج اهمیت دارد؟

کارتریج ها از قطعات فولادی و پلاستیکی طی فرایندی پیچیده تولید میشوند. کارتریج ها در روند تولید، منابع آنها بسیار فشرده شده و به همین دلیل تجزیه شدن آنها در محیط زیست بین 450 تا 1000 سال طول میکشد.سالانه در جهان بیش از 375 میلیون کارتریج به بیرون انداخته میشود و این آمار اصلا برای محیط زیست خوب نیست و شما میتوانید تصور کنید که این کارتریج ها چه مقدار به محیط زیست میتوانند آسیب بزنند. با این حال اگر کارتریج ها بازیافت شده و دور انداخته نشوند میزان انرژی و منابع طبیعی مورد نیاز برای ساخت کارتریج های جدید را کاهش خواهد داد. فرایند تولید یک کارتریج تقریبا 4.8 کیلوگرم دی اکسید کربن در هوا منتشر میکند.

پیشنهاد ویژه: راه اندازی سریع HP Officejet 6962

شارژ-کارتریج-در-محل

 

چگونه یک کارتریج را بازیافت کنیم؟

با توجه به توضیحاتی که در بالا داده شد، بازیافت کارتریج هم برای محیط زیست بسیار خوب است و هم باعث صرفه جویی در هزینه های شما خواهد شد.حالا برای بازیافت کارتریج ها باید چه کاری انجام بدهیم؟ بهترین و تنها ترین روش برای بازیافت شارژ کارتریج ( شارژ کارتریح در محل ) میباشد که شما بعد از شارژ کارتریج میتوانید از کارتریج مجدد استفاده کنید و در هزینه ها صرفه جویی کنید.

برای ثبت سفارش شارژ کارتریج و یاتعمیر پرینتر در امداد چاپگر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

021-88532480

09102221293

09102221294

09102221295

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن