شارژ کارتریج

خرید کارتریج سیار در تهران

کارتریج چیست؟

خرید کارتریج سیار در تهران | در انواع دستگاه های چاپ و پرینتر منبعی به اسم کارتریج وجود دارد که مواد مصرفی در ان ذخیره می شود.

کارتریج لیزری چیست؟

پرینتر های لیزری دارای کارتریج های لیزری هستند. در این منطقه تونر (جوهر مخصوص پرینتر های لیزری) و قطعات مربوط به چاپ وجود دارد. کارتریج های لیزری حاوی پودرهای ریز و خشک پلاستیکی به نام تونر هستند . زمانی که این ذرات ساخته شده از کربن در معرض گرما قرار میگیرند ، شروع به ذوب شدن می کنند و اینگونه عمل چاپ را به انجام میرسانند.

کارتریج های لیزری دو نوع هستند.کارتریج های سیاه و سفید که فقط از تونر سیاه استفاده می کنند. کارتریج های رنگی که به جزء تونر سیاه از تونر قرمز ، ابی و زرد هم استفاده می کنند. پیشنهاد میشود سایت hp که یکی از سازنده های کارتریج اصل است را بررسی کنید.

شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت سرویس شارژ کارتریج در محل با تکنسین های امدادچاپگر در تماس باشید. شما همچنین می توانید جهت دریافت آخرین اطلاعات روز دنیا در زمینه پرینتر های نوظهور و قدیمی به بخش مقالات سایت امداد چاپگر مراجعه کنید. تکنسین های مجرب شرکت امدادچاپگر جهت شارژ کارتریج همواره از تونر گرید a (با کیفیت ترین تونر) استفاده می نمایند به همین دلیل چاپی با کیفیت بالا و بی عیب و نقص به شما کاربران گرامی ارائه می دهند. همچنین با پر کردن مخزن کارتریج شما می توانید چاپ حداکثری را تجربه نمایید. سرویس ایاب و ذهاب نیز در مرکز امدادچاپگر کاملا رایگان می باشد. کافیست با ما تماس حاصل نمایید.

کارتریج جوهر افشان چیست؟

منبع تامین مواد مصرفی و جوهر در چاپگر های جوهر افشان، کارتریج جوهر افشان است. جوهر در این نوع چاپگر ها به صورت مایع است و با خارج شدن از منافذ ریزی به نام هد ، باعث چاپ اسناد سیاه و سفید یا رنگی میشود. کارتریج های رنگی جوهر افشان از سه رنگ اصلی قرمز، ابی و زرد استفاده می کنند. همانند کارتریج های رنگی لیزری. البته به تازگی در چاپگر های پیشرفته تر به جای سه رنگ اصلی از شش رنگ استفاده می شود. قرمز روشن . ابی روشن به انها اضافه شده که باعث بالا رفتن کیفیت چاپ میشود.

خرید کارتریج سیار در تهران

خرید کارتریج سیار در تهران

تفاوت کارتریج لیزری و جوهر افشان در چیست؟

سایز ، سرعت و تعداد چاپ کارتریج های لیزری بیشتر از کارتریج های جوهر افشان است. مواد مصرفی کارتریج لیزری به صورت جامد ولی کارتریج جوهر افشان به صورت مایع است. اصولا از کارتریج های جوهر افشان برای چاپ عکس و تصاویر استفاده می شود و از کارتریج لیزری برای چاپ اسناد استفاده می شود.

شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت سرویس شارژ کارتریج در محل با تکنسین های امدادچاپگر در تماس باشید. شما همچنین می توانید جهت دریافت آخرین اطلاعات روز دنیا در زمینه پرینتر های نوظهور و قدیمی به بخش مقالات سایت امداد چاپگر مراجعه کنید.

شارژ کارتریج اچ پی در امدادچاپگر

شما کاربران عزیز همچنین میتوانید جهت شارژ کارتریج اچ پی خود در محل و با ایاب ذهاب رایگان با ما تماس بگیرید.

امداد چاپگر

شرکت امداد چاپگر در خرید و انتخاب کارتریج متناسب با چاپگر شما همیار شما است. شما می توانید با تماس با شماره های زیر از مشاوره ی رایگان برخوردار شوید. همچنین جهت شارژ کارتریج خود در محل با استفاده از تونر گرید a با ما در تماس باشید.

برای ثبت سفارش شارژ کارتریج در محل و یا تعمیر پرینتر در محل در امداد چاپگر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

021-88532480

09102221293

09102221294

09102221295

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن