شارژ کارتریج

نحوه شارژ کردن کارتریج های چاپگر Lexmark

شارژ کردن کارتریج های چاپگر Lexmark

در صورتی که می خواهید نحوه شارژ کردن کارتریج های چاپگر Lexmark را یاد بگیرید تا پایان ما را همراهی کنید.

اگر چاپگر Lexmark دارید و به دنبال یک راه حل برای شارژ کردن کارتریج های آن هستید ، این مقاله می تواند به شما کمک کند. در این مقاله از مراحلی صحبت خواهیم کرد که به شما در شارژ کردن مجدد کارتریج های چاپگر Lexmark کمک خواهد کرد. بنابراین ، در زیر نحوه دوباره شارژ کردن کارتریج های پرینتر Lexmark را خواهید آموخت.

برای ثبت سفارش شارژ کارتریج و یا تعمیر پرینتر در امداد چاپگر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

021-88532480

09102221293

09102221294

09102221295

مرحله 1- بیرون آوردن کارتریج چاپگر Lexmark

کارتریج Lexmark را بیرون آورید – باید با خارج کردن کارتریج Lexmark از چاپگر شروع کنید.

مرحله 2- استفاده از زیرپوش جاذب

از زیرپوش جاذب استفاده کنید – پس از برداشتن کارتریج ، باید روی یک حوله کاغذی نگهداری شود.

مرحله 3- حذف برچسب

حذف برچسب – در این مرحله باید برچسب حذف شود. این برچسب را می توان در قسمت بالایی کارتریج قرار داد. برای برداشتن می توان از یک ابزار تراش استفاده کرد.

شارژ کردن کارتریج های چاپگر Lexmark
شارژ کردن کارتریج های چاپگر Lexmark

مرحله 4- یافتن محل شارژ کارتریج چاپگر Lexmark

محل باز شدن شارژ کننده را پیدا کنید – هنگامی که ابزار تراش با موفقیت استفاده شد و برچسب برداشته شد بازکننده فیلر و تراشه سطح قابل مشاهده است. تراشه وظیفه کنترل سطح شارژ را بر عهده دارد.

مرحله 5- استفاده از سوزن

از سوزن استفاده کنید- سوزن باید روی دهانه شارژکننده داخل اسفنج چسبانده شود. کارتریج به آرامی با جوهر شارژ می شود تا از شارژ شروع شود.

برای ثبت سفارش شارژ کارتریج و یا تعمیر پرینتر در امداد چاپگر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

021-88532480

09102221293

09102221294

09102221295

مرحله 6- استخراج جوهر

بیرون کشیدن جوهر- باید 1-2 میلی لیتر جوهر استخراج کنید زیرا این احتمال وجود دارد که اسفنج جوهر اضافی را نگه ندارد و جوهر شروع به نشت از کارتریج کند.

پس از انجام تمام مراحل فوق ، کارتریج دوباره شارژ می شود و می تواند دوباره در چاپگر قرار گیرد. لازم است بدانید که بعد از هر بار شارژ کردن کارتریج باید 15 دقیقه روی کاغذ جاذب گذاشته شود. باید دقت کرد و کارتریج فورا نباید داخل پرینتر قرار گیرد. همچنین هد پرینتر باید به طور مرتب و با آب مقطر تمیز شود.

پیشنهاد ویژه: نحوه چاپ با چاپگر Epson از طریق تبلت سامسونگ

اطلاعات مهم مربوط به کارتریج چاپگر Lexmark

لازم به ذکر است که چاپ نباید با کارتریج های کاملاً خالی انجام شود. در عوض مقدار کمی از جوهر باید یک بار در یک بار شارژ شود. این کار برای جلوگیری از خشک شدن و گرفتگی نازل انجام می شود. همچنین با انجام مرحله فوق اسفنج درون کارتریج صاف باقی می ماند.

بنابراین مراحل شارژ کردن مجدد را انجام دهید و در صورت عدم توانایی انجام صحیح شارژ کردن مجدد از کمک متخصصان استفاده کنید.

خدمات امداد چاپگر

از خدمات امداد چاپگر در زمینه شارژ کارتریج می توان به شارژ کارتریج در محل اشاره کرد. روال کار به این صورت است که بعد از ثبت سفارش شما تکنسین های امداد چاپگر در مدت زمان کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر می شوند و شارژ کارتریج را انجام می دهند. جهت شارژ کارتریج انواع پرینتر از جمله شارژ کارتریج اچ پی خود در محل با مرکز امدادچاپگر تماس حاصل نمایید. سرویس ایاب و ذهاب نیز کاملا رایگان می باشد.

شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت سرویس شارژ کارتریج در محل با تکنسین های امدادچاپگر در تماس باشید. شما همچنین می توانید جهت دریافت آخرین اطلاعات روز دنیا در زمینه پرینتر های نوظهور و قدیمی به بخش مقالات سایت امداد چاپگر مراجعه کنید. برای استفاده از خدمات بی عیب و نقص این مرکز می توانید از طریق آنلاین و یا از طریق شماره های 02188532480، 09102221293 الی 09102221295 با این مرکز ارتباط برقرار کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن