شارژ کارتریج

نحوه رفع خطای 6c10 چاپگر canon

رفع خطای 6c10 چاپگر canon

در این نوشته نحوه رفع خطای 6c10 چاپگر canon  آموزش داده می شود. برای آشنایی کامل با این موضوع در ادامه با ما همراه باشید.

چاپگرهای کانن دارای یک شمارشگر داخلی هستند که تعداد صفحات چاپ شده و تعداد بار تمیز کاری و غیره را ردیابی می کند. از این شمارنده ها برای تعیین مقدار جوهر ضایعاتی که ممکن است در پایه چاپگر جمع شود استفاده می شود. وقتی چاپگر canon تشخیص می دهد که مخزن جوهر ضایعات پر است ، چاپگر چاپ نمی کند و به شما پیغام خطای canon printer error 6c10 را می دهد.

برای ثبت سفارش شارژ کارتریج و یا تعمیر پرینتر در امداد چاپگر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

021-88532480

09102221293

09102221294

09102221295

خطای 6c10 را بدون هیچ مشکلی برطرف کنید:

چاپگرهای Canon میل دارند تا سطح مخزن زباله را به اشتباه تعیین کنند. بنابراین ، فقط با تنظیم مجدد شمارنده داخلی ، می توانید بیشتر چاپ کنید. در این مقاله گام به گام در مورد چگونگی رفع خطای چاپگر canon 6c10 ، این نکته را یاد خواهید گرفت.

در مرحله اول ، سعی خواهیم کرد فوم جمع کننده جوهر ضایعات را تمیز کنیم. امیدوارم بتوانید این خطا را پاک کند.

مرحله 1: درپوش چاپگر را باز کرده و به کارتریج داخل چاپگر اجازه دهید تا در مرکز قرار گیرد. هنگامی که حامل کارتریج در مرکز قرار دارد ، یک ردیف غلتک سفید را در پشت حامل در سمت راست مشاهده خواهید کرد.

مرحله 2: پلاستیک را تمیز کنید. در انتهای غلتک ها ، یک قطعه پلاستیکی کوچک پیدا می کنید که کاملاً شفاف است و بیرون می رود. یک تکه کوچک از یک پارچه نرم یا یک حوله کاغذی بردارید تا جوهر این پلاستیک پاک شود. پس از تمیز کردن پلاستیک ، اطمینان حاصل کنید که صفحه جوهر را نیز تمیز کنید.

مرحله 3: پد کف را تمیز کنید. از تکه پلاستیک به سمت جلو ، یک شی کوچک مربع شکل پیدا خواهید کرد که به نظر می رسد مانند یک پد است. این جایی است که چاپگر جوهر اضافی را جمع می کند. از یک تکه حوله کاغذی تمیز استفاده کنید و داخل پد کف بزنید. این پد را تمیز کنید تا حوله کاغذی دیگر جوهر از پد جمع نشود.

مرحله 4: چاپگر را دوباره راه اندازی کنید. پس از تمیز کردن همه چیز ، همه چیز را به حالت اولیه خود برگردانید و دوباره چاپگر را به برق متصل کنید. این باید مشکل شما را حل کند. در غیر این صورت ، باید شمارنده جاذب جوهر را دوباره راه اندازی کنیم.

رفع خطای 6c10
رفع خطای 6c10

برای تنظیم مجدد شمارنده جاذب جوهر و رفع خطای 6c10 چاپگر canon مراحل زیر را انجام دهید:

مرحله 1: چاپگر را خاموش کنید.

مرحله 2: دکمه Resume را فشار داده و نگه دارید.

مرحله 3: بعد ، دکمه روشن یا خاموش را همزمان فشار دهید و نگه دارید. با این کار LED سبز روشن می شود.

پیشنهاد ویژه: نحوه رفع خطای b200 چاپگر canon

مرحله 4: با نگه داشتن دکمه روشن یا خاموش ، دکمه Resume را رها کنید.

مرحله 5: دکمه Resume را دو بار فشار دهید و سپس هر دو دکمه را با هم رها کنید.

مرحله 6: دکمه Resume  را چهار بار فشار دهید و سپس بلافاصله دکمه روشن یا خاموش را فشار دهید.

دنباله حرکات فوق باید شمارنده جاذب جوهر را روی چاپگر تنظیم کند. بعد از انجام این مرحله ، دستگاه را از برق جدا کرده و دوباره به برق وصل کنید.

شما همچنین می توانید جهت شارژ کارتریج انواع پرینتر خود از جمله شارژ کارتریج اچ پی در محل و با ایاب و ذهاب رایگان با ما تماس حاصل نمایید. تکنسین های مجرب شرکت امدادچاپگر جهت شارژ کارتریج همواره از تونر گرید a (با کیفیت ترین تونر موجود) استفاده می نمایند بنابراین شما چاپی با کیفیت بسیار بالا را تجربه می نمایید. همچنین با پر کردن مخزن کارتریج بیشترین تعداد چاپ را خواهید داشت. سرویس ایاب و ذهاب نیز کاملا رایگان می باشد کافیست با مرکز امدادچاپگر تماس حاصل نمایید.

شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت سرویس شارژ کارتریج در محل با تکنسین های امدادچاپگر در تماس باشید. شما همچنین می توانید جهت دریافت آخرین اطلاعات روز دنیا در زمینه پرینتر های نوظهور و قدیمی به بخش مقالات سایت امداد چاپگر مراجعه کنید. برای استفاده از خدمات بی عیب و نقص این مرکز می توانید از طریق آنلاین و یا از طریق شماره های 02188532480، 09102221293 الی 09102221295 با این مرکز ارتباط برقرار کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن