شارژ کارتریج

نکات مهم در خصوص انتخاب چاپگر مناسب برای مصارف خانگی

نکات مهم در خصوص انتخاب چاپگر مناسب برای مصارف خانگی

اگر به دنبال خرید یک پرینتر خوب برای انجام کارهای خود در منزل هستید ما نکات مهم در خصوص انتخاب چاپگر مناسب برای مصارف خانگی را به شما معرفی می کنیم.

خرید یک چاپگر برای مصارف خانگی می تواند بسیار گیج کننده باشد. در حالی که برای خرید چاپگرهای تجاری و اداری دارای معیارهای کاملاً مشخص مانند سرعت یا وضوح تصویر هستید.

 چاپگرهای خانگی کاملاً به نیازهای خانواده شما بستگی دارند. بیشتر اوقات نیازهای خانواده ها نیز بسیار متنوع است ، بنابراین انتخاب یک چاپگر خانگی که  نیاز همه افراد خانواده را برطرف کند کمی چالش بر انگیز است. ما نکاتی را برای شما بیان می کنیم که در انتخاب بهترین چاپگر خانگی به شما کمک می کند.

برای ثبت سفارش شارژ کارتریج در امداد چاپگر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

021-88532480

09102221293

09102221294

09102221295

آنچه از یک چاپگر خانگی انتظار دارید را برای خود مشخص کنید.

قبل از خرید یک پرینتر ، باید آنچه را که از یک چاپگر خانگی می خواهید ، مشخص کنید. این ممکن است ساده به نظر برسد ، اما غالباً درمی یابیم که افراد بعضی از نیازهای خود را بیش از حد در نظر می گیرند به طوری که دیگر قابلیت های یک پرینتر را در فراموش می کنند.

ممکن است چاپگری توانایی چاپ هزاران صفحه در ماه را داشته باشد ، این مسئله فوق العاده به نظر برسد ، اما آیا واقعاً به این میزان توانایی برای یک پرینتر خانگی نیاز دارید؟ خیر مطمئنا هیچ کس به این اندازه برگه چاپ نخواهد کرد. از طرف دیگر ، شما باید در نظر بگیرید که آیا چاپگری که انتخاب می کنید قابلیت پرینت عکس با کیفیت خوب و حتی مقرون به صرفه را دارد تا بتوانید در خانه عکس های خانوادگی خود را چاپ کنید. پس همیشه قبل از انتخاب چاپگر به آنچه گه از پرینتر خود انتظار دارید را مد نظر داشته باشید.

از یک چاپگر خانگی
مشخص کردن انتظار از یک چاپگر خانگی

میزان تعداد برگه هایی را که چاپ می کنید مد نظر قرار دهید.

بسیاری از افراد از پرینترهای خانگی فقط برای چاپ کردن بلیط ها یا قبوض  استفاده می کنند ، در حالی که ممکن است بعضی از افراد از چاپگرها برای چاپ پروژه های مدرسه و دانشگاه و همچنین گزارش کار و موارد دیگر استفاده می کنند.

در هنگام انتخاب پرینتر مناسب برای مصارف خانگی  خوب فکر کنید که  چند بار در ماه ، هفته یا روز با پرینتر خود کار خواهید کرد. این یکی از مهم ترین بخش ها در مورد انتخاب چاپگر خانگی است زیرا میزان کار ماهانه چاپگرها می تواند تأثیر قابل توجهی در هزینه کلی داشته باشد و در نظر نگرفتن میزان توانایی و ظرفیت چاپگر می تواند به معنای استفاده بیش از حد و متعاقباً آسیب رساندن به چاپگر شما باشد.

در نظر گرفتن میزان تعداد برگه ها
در نظر گرفتن میزان تعداد برگه ها

اینکه چه چیزی را می خواهید چاپ کنید در نظر بگیرید.

قبل از خرید پرینتر برای مصارف خانگی فکر کنید که چه چیزی را می خواهید چاپ کنید. اگر به دنبال چاپ تصاویر خانوادگی در خانه هستید بهتر است یک چاپگر با کیفیت بالا برای پرینت عکس با وضوح عالی انتخاب کنید. در صورتی که می خواهید در منزل  پروژه های کاری خود را انجام دهید ، همچنان لازم است یک چاپگر با رنگ و وضوح در حد بالا داشته باشید زیرا ممکن است به چاپ تصاویر گرافیکی نیاز داشته باشید.

اگر از پرینتر خانگی خود برای انجام کارهای اداری و مدیریت استفاده می کنید با توجه به اینکه فقط نیاز به پرینتی دارید که متنی و سیاه و سفید را برای شما چاپ کند نیازی نیست پرینترهایی با کیفیت و وضوح بالایی چاپ انتخاب کنید. اما ممکن است خانواده هایی وجود داشته باشند که به چاپگری احتیاج پیدا کنند که بتواند همه این کارها را  برای آن ها انجام دهد ، اما اگر عمدتاً یکی یا دو مورد از آن ها را برای چاپگر خود نیاز دارید ، می توانید با کاهش عملکردهای چاپگر مورد نیاز خود ، در هزینه های خود برای خرید پرینتر صرفه جویی کنید.

در خانه چه کسی از چاپگر استفاده می کند را مد نظر قرار دهید.

قبل از خرید باید حتما این نکته را در نظر بگیرید که چه کسی در خانه شما بیشترین استفاده را از چاپگر می کند. اگر فرزندان خردسالی دارید و فقط  خود از چاپگر استفاده می کنید بهتر است چاپگر خانگی ساده با اتصال USB را انتخاب کنید. اگر تمام خانواده می خواهند از پرینتر استفاده کنند ، شاید برای شما بهتر باشد چاپگر با قابلیت اتصال بی سیم و شبکه Wi-Fi انتخاب کنید. چنین چاپگر هایی با این قابلیت اشتراک گذاری و چاپ آسان فایل ها را برایتان انجام می دهد.

مد نظر قرار دادن استفاده اعضای خانواده
مد نظر قرار دادن استفاده اعضای خانواده

برای ثبت سفارش شارژ کارتریج در امداد چاپگر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

021-88532480

09102221293

09102221294

09102221295

 انتخاب چاپگر چند کاره برای مصارف خانگی

حال که شما می دانید که ویژگی های چاپگر مورد نیازتان چیست ، به آنچه که بسیاری از خریداران چاپگر خانگی در جستجوی آن هستند ، نگاهی بیندازید.

اگر برای کارهای خاص فقط به چاپگر نیاز دارید ، می توانید با کم کردن برخی از ویژگی ها ، در هزینه خود صرفه جویی کنید ، اما به طور کلی ، می فهمیم که چاپگرهای خانگی باید بسیار متنوع تر از چاپگرهای اداری ساده یا چاپگرهای حرفه ای برای چاپ عکس باشند. اگر به دنبال چاپگری هستید که بتواند همه این کارها را انجام دهد و به دنبال قابلیت های زیاد در یک دستگاه و همچنین وضوح بالا با ظرفیت بالای کار هستید و اگر می خواهید چاپ رنگی را در خانه انجام دهید ، چاپگرهای جوهر افشان بهترین گزینه هستند. اما به خاطر داشته باشید چاپگرهای لیزری رنگی نیز تمامی این ویژگی ها را دارند اما هزینه بالاتری دارند.

انتخاب چاپگر با مصارف خانگی با حجم و اندازه کوچک

با توجه به اینکه فضای خانه محدودتر از ادارات است ، جای تعجب نیست که بیشتر مردم چاپگرهای خانگی با اندازه کوچک و جمع و جور را انتخاب می کنند. خوشبختانه با پیشرفت فناوری شرکت های تولید کننده چاپگرها توانسته اند  پرینترهای با اندازه  کوچک که دارای بسیاری از قابلیت ها هستند را در یک دستگاه کوچک جا دهند. شما می توانید این چاپگرها را به راحتی بر روی میز کار خود قرار دهید.

انتخاب چاپگر با مصارف خانگی با حجم و اندازه کوچک
انتخاب چاپگر با مصارف خانگی با حجم و اندازه کوچک

پیشنهاد ویژه: هنگام استفاده از یک پرینتر باید چه هزینه هایی را در نظر گرفت؟

توجه به مقرون به صرفه بودن هنگام انتخاب پرینتر برای مصارف خانگی

یکی از نکات مهم دیگری که باید در انتخاب پرینتر خانگی به آن توجه کرد قیمت پرینتر و مقرون به صرفه بودن آن می باشد.

چاپگرهای جوهر افشان اغلب نسبت به چاپگرهای لیزری مقرون به صرفه تر هستند اما در دراز مدت می توانند هزینه بیشتری را برای چاپ هر صفحه در بر  داشته باشند و اغلب به اندازه چاپگر های لیزری از دوام و مقاومت بالایی بر خوردار نیستند.

 چنانچه بیشتر به چاپ اسناد متنی یا فیش ها اکتفا می کنید یک چاپگر لیزری می تواند در دراز مدت گزینه مقرون به صرفه تری را به شما ارائه دهد ، اما اگر به چاپگری برای چاپ عکس های خانوادگی نیاز دارید پرینترهای جوهر افشان بهترین گزینه از نظر مقرون به صرفه بودن می باشند.

خدمات امدادچاپگر

لازم به ذکر است شرکت امدادچاپگر در زمینه شارژ و تعمیر پرینتر فعالیت دارد. در صورت بی کیفیت شدن چاپ، کارتریج پرینتر شما احتیاج به شارژ دارد. جهت شارژ کارتریج خود کافیست با مرکز امدادچاپگر تماس حاصل نمایید. تکنسین های مجرب این مرکز در محل شما و با استفاده از تونر گرید a و ابزار و تجهیزات پیشرفته اقدام به شارژ کارتریج می نمایند. همچنین با پر کردن مخزن کارتریج نیز شما می توانید چاپ حداکثری را تجربه نمایید.  سرویس ایاب و ذهاب نیز کاملا رایگان می باشد.

شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت سرویس شارژ کارتریج در محل با تکنسین های امدادچاپگر در تماس باشید. شما همچنین می توانید جهت دریافت آخرین اطلاعات روز دنیا در زمینه پرینتر های نوظهور و قدیمی به بخش مقالات سایت امداد چاپگر مراجعه کنید. برای استفاده از خدمات بی عیب و نقص این مرکز می توانید از طریق آنلاین و یا از طریق شماره های 02188532480، 09102221293 الی 09102221295 با این مرکز ارتباط برقرار کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن